Wij hebben met ProVeenendaal het verkiezingsprogramma voor de periode 2026–2030 vastgesteld. Het programma kwam tot stand met brede inbreng van leden, inwoners en professionals uit Veenendaal.
Het programma kent een grote variëteit aan actuele en voor Veenendaal belangrijke thema’s. Van jeugd en jongeren tot senioren, gericht op zorg, welzijn en leefbaarheid en met oog voor de zorgen van inwoners rond veiligheid en wonen. Ook het belang van een goede balans op het gebied van duurzaamheid en een bloeiende economie en bruisende binnenstad komen aan bod in ons programma. Per thema beschrijven we concrete doelen voor de komende vier jaar. Wij kiezen voor een praktische aanpak met sterke wijken, voldoende en betaalbare woningen voor eigen inwoners en toegankelijke voorzieningen als uitgangspunt.
Het programma vormt de inhoudelijke basis onder de koers voor de komende periode die wij eerder presenteerde met Sharon van Manen als de nummer 1 van een gevarieerde kandidatenlijst. Wij willen de plannen in samenwerking met inwoners, organisaties, verenigingen en ondernemers vertalen naar concreet en uitvoerbaar beleid voor Veenendaal.
Het programma is te vinden en te downloaden via de menubalk op onze website “waar staan wij voor”, en de link te vinden hieronder. Via de whatsapp knop op de website kunt u direct vragen stellen die snel worden beantwoord.
Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Wij staan op lijst 1.
#gewoondoen #frisenvertrouwd #STEMLIJST1
https://pro-veenendaal.nl/wp-content/uploads/2026/01/programma-ProVeenendaal-def-2026-2030.pdf
Recente reacties